Share
 

 takas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
atiduodama#493
~~♣~~
nu šiap
avatar
nu šiap
Pranešimų skaičius : 1925
Likes : 66
Join date : 2013-03-26
takas Empty
RašytiTemos pavadinimas: takas   takas EmptySk. 09 01, 2013 3:28 pm

.
Atgal į viršų Go down
Svečias
~~♣~~
Svečias
Anonymous
takas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: takas   takas EmptyŠt. 04 13, 2019 6:36 pm

Sėdėdama susirinkime prie stalo, Sarah savo užrašų knygutėje paišė įvairias gėlytes ir visiškai negirdėjo, ką kalbėjo kiti kolegos. Šiandien jos mintys buvo visai kitur, o apie naują televizijos projektą ji visai nenori šnekėtis. Mergina vis galvojo, kaip greičiau grįžti namo, atsigulti į lovą ir ten praleisti likusią dieną, nes pastovus darbas ir laiko trūkumas paveikė merginą - ji jautėsi šiek tiek išsekusi ir kūnas verkė poilsio, bet jau trečią savaitę iš eilės Hyland dirba be išeiginių ir vis sukiojasi televizijos filmavimo studijose. Tad eilinį kartą, pasirėmusi galvą su ranka, užrašų knygutėje ji paišė nesąmones, kol išgirdo savo vardą kelis kartus.
- Sarah? Sarah!? - tai buvo vienos iš kolegų balsas, o šalia sėdintis operatorius švelniai bakstelėjo merginai su alkūne. Ir taip amerikietė grįžo į šitą pasaulį ir pažvelgė į visus, kurie dabar spoksojo būtent į ją.
- Ką manai apie tokią mintį? - paklausė viršininkas, o mergina visiškai nenutuokė, apie ką eina šneka.
- Ammmm... - jos akys klaidžiojo po kambarį, ji bandė apžiūrėti viską, gal kas nors buvo užrašyta ant lentos už vyro, bet supratusi, kad nieko ten nėra ir ji net nežino, apie ką eina šneka, mergina atsiduso ir papurtė galvą,- gal galėtumėte dar kartą pasakyti, kodėl mūsų kanalui to reikia? - paklaususi tokio klausimo, viršininkas kaip ir neįsižeidė, o kaip tik, užsivedęs, pradėjo pasakoti.
- Bet tu įsivaizduok - dešimt žmonių, uždaryti į vieną zoologijos sodo patalpą, kurioje jie visi turi išgyventi su įvairiausiais gyvūnais. Vieną dieną įmetame tigrą, kitą dieną - žirafą, trečią - kokią nors agresyvią vištą, aš nežinau, kažką panašaus, bet mintis tai gera - kas liks paskutinis stovėti ir neįvykdys tos užduoties? Ką manai? - žinoma, šita mintis merginai atrodė visai siaubinga. Jai buvo gaila tų gyvūnų, su kuriais bus taip elgiamasis. Ir tikriausiai viskas bus filmuojama Majamio zoo sode, kur dirba Kevin.
- Pasikartosiu... Kodėl to reikia? Juk galima sugalvoti ką nors įdomiau, o ne kartotis su tokiais dalykais... - Sarah turėjo daug minčių, kokias laidas būtų galima kurti, ką rodyti, ypač kai ji pati jauna, o kanalas nori, kad žiūrovai nedingtų nuo televizijos ir toliau ją žiūrėtų, o tai kaip pritraukti jaunimą jeigu ne per įdomias laidas, skirtas būtent jiems?
- Žodžiu, balsuosim ir tiek,- pasakė viršininkas numodamas ranka į Sarah. O mergina žinojo, kaip viskas čia vyksta. Bijodami boso nemalonės, visi balsuoja už laidą, kad ir kokia siaubinga ji būtų. Jeigu balsavimas dar būtų anonimiškas, tai galbūt dar pavyktų išvengti katastrofų, bet kai viską reikia pasakyti čia ir dabar, visi gyvena baimėje. Ir nors Sarah prižadėjo, kad pasikeis darbą, nueis į kitą kanalą, niekas jos nepaleidžia ir ji vis sėdi ten, kur ir įsidarbino prieš dešimt metų. Ir štai, balsavimas įvyko, buvo nuspręsta, kad galima tokią laidą daryti, ir nors Sarah nekėlė rankos ir buvo prieš, bosas jau seniai buvo išmokęs ją ignoruoti. Bet šį kartą po susirinkimo ją pasikvietė šalia.
- Brangioji, gal gali nuvažiuoti iki zoo sodo ir pakalbėti su tos įstaigos vadovais? Bent jau tiek galėtum padaryti, kad jau nepritari tokiai mano minčiai,- pavartęs akis, vyras išėjo, taip liepdamas Sarah negrįžti, kol ji negaus sutikimo. Mergina išsišiepusi, nes zoo sodo vadovas yra Kevin, ji susirinko visus daiktus ir suprato, kad be darbo dienos pabaigos tikrai negrįš - praleis dieną su savo sužadėtiniu, o galiausiai parvažiuos likus penkiolikai minučių darbo dienos ir pasakys, kad viskas sutvarkyta. Nebent Kevin neleis tokiais nesąmonei vykti (Sarah vylėsi, kad taip ir bus).
Po gero pusvalandžio mergina atsidūrė zoologijos sode. Priėjusi prie kasos, tvarkingai, nusipirko suaugusio bilietą ir įėjo į didelę teritoriją. Nespėjusi net paeiti kelių žingsnių, ją jau atpažino.
- Sarah, sveika,- pasisveikino vienas darbuotojas taip jai pamojuodamas,- Kevin paskutinį kartą mačiau prie flamingų,- pasakė jis, o merginai padėkojus, ji nuėjo būtent ten. O prie flamingų aptvaro buvo susidariusi nemaža minia. Pasirodo, dabar buvo jų maitinimo metas ir Kevin, pasijungęs mikrofoną, rodė visiems lankytojams, kaip juos reikia maitinti, bendravo tiek su publika, tiek su gyvūnais, surengė tokį mini pasirodymą, o kai viskas baigėsi, žmonės išsiskirstė apžiūrėti likusio parko. Sarah liko stovėti prie aptvaro, o kai sutiko Kevin žvilgsnį, išsišiepė kaip saulytė ir pamojavo jam.
Atgal į viršų Go down
Svečias
~~♣~~
Svečias
Anonymous
takas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: takas   takas EmptyŠt. 04 13, 2019 7:28 pm

- Tu nori, kad aš tave išmokyčiau "katučių" žaist? Nes, žinok, taip ir bus. Nesiglaustyk tu man čia šitaip... - krizendamas aiškino Kevin, vis vieną po kito kilstelėdamas delnus ir stebėdamas, kaip į šiuos stambia letena baksteli jo mėgstamiausias tigras, kuriam pats ir įdėjo vardą Carla. Tingus gyvūnas kartas nuo karto smagiai urgztelėdavo, o kaskart sulaukęs Kevin pagyrų tuoj pat pradėdavo snukiu trintis vaikinui į koją, reikalaudamas, kad šis pakasytų viršugalvį, kam Kevin tikrai dažniausiai paklusdavo. Išvis, jeigu gyvūnas protingesnis ir suvokiantis bent menkiausio gudrumo reikalaujantį manipuliacijos meną, kaip reikiant Kevin apie savo leteną apvyniodavo. Jau dabar beždžionės apsimetinėdavo, kad nebeturi maisto ir gailiai prašydavo daugiau, nors Kevin puikiai žinodavo, kad šios viską tik suslapsto ir susandėliuoja kažkur kampuose po visą savo gardą. Na, bet tai jo nė akimirkai nesustabdo - vis tiek jis pila tiek ėdalo, kiek gyvūnėliai tik pageidauja. Vis dėlto daugiausia laiko Kevin leisdavo su tais zoologijos sodo gražuoliais, kuriuos būtent ir mokėsi dresuoti - tigrais, liūtais, panteromis arba leopardais. Jo pats mylimiausias gyvūnas ir buvo būtent Carla - itin tingi, be galo draugiška tigrė, kuri neseniai pajėgė atsivesti patinėlį, ir Kevin pasišovė jį tiesiog savuose namuose išauginti sveiką, tvirtą ir stiprų, kad tik vėliau, grįžęs į sodą, galėtų būti panaudojamas kitų patelių apvaisinimų planams, nes pastarųjų buvo trys šiame sode, o kur dar daugelis kitų aplinkiniuose miestuose, kurie tik ir laukė palikuonių, pageidautina patinų, kuriuos pasitelkiant vėlgi toliau būtų bandoma bent kiek padidinti amūrinių tigrų populiaciją.
- Kevin? Tu praeisi pro paukščius, ar man eiti? - staiga pasigirdęs balsas atitraukė vaikino dėmesį tiek nuo gyvūno, tiek nuo savų minčių. Jonas pakėlė galvą, apsižvalgė ir pamatė kolegą, tapšnojantį tvorą.
- Aha, tuoj nueisiu. Tau šiandien palieku terariumą, - išsišiepė Kevin ir tik nusijuokė, išgirdęs, kaip kolega gailiai atsiduso.
- Girdėjai, gražuole? Laikas man eiti, - suniurnėjo Kevin, šiltai apsikabindamas tigrę ir leisdamas šiai kone užvirsti ant jo. - Grįšiu rytoj, gerai? - pažadėjo vaikinas, pamažu išsirisdamas iš gyvūno glėbio ir pagaliau išeidamas iš tigrų aptvaro. Jis kelioms minutėms užsuko į sandėliuką pagriebti maisto paukščiams, o tuomet patraukė prie flamingų gardo. Juos kaip tik apžiūrinėjo nustebusių darželinukų minia, tad Kevin nusprendė juos pralinksminti ir parodyti, kaip vyksta tokių paukščių maitinimas, kuo vaikai tikrai negalėjo atsidžiaugti. O ir pačiam Kevin dėmesys patiko, todėl jis gerą pusvalandį praleido pasakodamas įvairius faktus apie flamingus, arba keletą jų vos ne apkabindamas, prinešdamas arčiau smalsaujančių vaikėzų. Kevin jau žinojo, kuris paukštis yra piktesnis, kuris draugiškesnis ar meilesnis, todėl pasirūpino prie mažėlių prinešti tą, kuris tik patenkintas pakreips galvą jų pusėn, tikėdamasis glostymų, o ne kirs per nagus. Niekam kitam nieko panašaus nebūtų pavykę, nes, ko gero, tik Kevin vienas visus zoologijos sodo gyvūnus atskyrė, buvo kone visiems vardus įdėjęs, ir tikrai visus be galo mylėjo, lyg savo vaikus.
Ilgai netrukus "pasirodymas" baigėsi, visi išsiskirstė, o Kevin, minione pastebėjęs Sarah, iškart išsišiepė ir pats primas nulėkė prie merginos.
- Saaaaraaaah, - uždainavo jis, džiugiai sužadėtinę apglėbdamas, kilstelėdamas nuo žemės ir žaismingai apsukdamas ratų. Vėl pastatęs ją ant žemės tik nusijuokė, pakštelėjo merginai į lūpas ir iškart pasidomėjo:
- Kokie vėjai tave čia atpūtė? Nusprendei įsitikinti, ar tikrai dirbu? - vyptelėjo jis, ranka mostelėdamas į patenkintus flamingus, kurie ramiai sau kapojo gautą maistą. - Beje, ką pasakytum apie vakarienę su liūtais? Nes, tikrai, labai romantiškai viską įsivaizduoju - jie kapos mėsą, o mes šalia jų knibinėsim kokius sušius, - linksmai pasiūlė Kevin, puikiausiai žinodamas, kad mergina nesutiks, nes tą vakarienę su liūtais Jonas jau siūlė kokį šešiasdešimtą kartą, ir Saros toji idėja pernelyg netraukė. Galbūt tik jis vienas šitaip gyvūnus mylėjo ir troško kone visą laisvą laiką praleisti su jais garduose.
Atgal į viršų Go down
Svečias
~~♣~~
Svečias
Anonymous
takas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: takas   takas EmptyPir. 04 22, 2019 1:18 pm

Sarah su Kevin susipažino tikrai įdomiomis aplinkybėmis. Pabaigusi mokyklą, mergina įstojo studijuoti režisūrą, o po kelių mėnesių darbą susirado būtent toje pačioje TV studijoje, kurioje dabar ir dirba. Buvo kažkokia asistentė, paskui ir drabužinėje teko dirbti, kol galiausiai buvo prileista prie prodiusavimo, kuo ji dabar ir užsiima. Bet pačios pirmos pareigos, asistentės, ir suvedė ją su Kevin. Tada jai teko sukiotis vieno iš realybės šou, kuriame buvo viena mergina ir jai reikėjo iš dvylikos vaikinų išsirinkti tą vieną, savo vienintelį, savo gyvenimo meilę. Jonas buvo vienas iš dalyvių ten, kuris nebuvo itin išvaizdus, palyginus su kitais kandidatais, o režisieriai jau buvo numatę jam to "kvailelio" vaidmenį. Sarah, pagailėdama vaikino, nuėjo jo perspėti, ką visi aplinkui šneka ir kad jis nesileistų jų spaudimui. Ir tada jie užsišnekėjo, tą patį vakarą net nuėjo vakarienės, o paskui, mergina kiekvieną dieną lėkdavo greičiau į darbą, kad tik pamatytų Kevin. Ir jis gana ilgai buvo tame realybės šou, iškrito pačiame gale, kai galiausiai žaidimo dalyvė pasirinko ne jį, o kažkokį kitą vaikiną. Sarah, iš tikro, labai apsidžiaugė, kad taip nutiko, nors Jonas jau buvo visų favoritas. Paskutinę filmavimo dieną jie atsisveikino ir mergina manė, kad niekada jau jo nepamatys, bet kitą dieną, po darbo, Kevin ją pasitiko prie mašinos su gėlėmis ir pirmu oficialu pasiūlymų į pasimatymą. Nuo tos dienos praėjo aštuoni metai, jie gyvena kartu, yra susižadėję, o mergina, turėdama tokį vaikiną šalia savęs, negalėtų būti laimingesnė.
Stovėdama ir laukdama, kol Kevin prieis link jos, Sarah galvojo, ką reikės pasakyti TV studijai, mat ta laidos mintis buvo... Tragiška. Ir žinodama savo būsimą vyrą, kad jis sutiks, kad tik merginai viskas būtų tvarkoje darbe, ji nežinojo, kaip tą pasiūlymą tinkamai pateikti. Galbūt jau laikas pakeisti darbo aplinką? Bet kas iš to, jeigu viršininkas šitos minties nepaleis ir galiausiai vis tiek zoo sode reikės viską filmuoti? Sarah tik atsiduso, nežinojo, ką daryti,  bet vis tiek, pasitiko sužadėtinį su šypsena veide. Kevin pakėlus ją į orą, mergina nusijuokė, o vėl atsistojusi ant žemės, prisitraukė jį arčiau bučiniui.
- O ką, negalima sužadėtinei aplankyti savo būsimo vyro darbe? - paklausė ši šyptelėdama, o kai Kevin vėl pradėjo siūlyti vakarienę su liūtais, mergina pavartė akis ir atsiduso,- kiek kartų reikės kartoti, kad tokia mintis manęs nedomina? - šyptelėjusi, Sarah įsikabino į Jonas ranką,- gal galim pasišnekėti? - žinoma, galbūt tai galėjo pasirodyti baisiai, kai mergina pasako, kad reikia pasišnekėti, tad Kevin tik išpūtė akis,- nebijok, čia tik darbo reikalai,- greitai nuramino jį ir porelė pasileido eiti taku. Kol kas jie nesišnekėjo, Kevin buvo matomas, aplinkui lankytojai vis prieidavo jo kažko pasiteirauti, tad jie nuėjo iki Jonas kabineto. Jis buvo darbo patalpose, su langu į parką. Sarah pasidėjo savo daiktus ant sofos, o paskui pažvelgė į vaizdą iš trečio aukšto. Kevin priėjus arčiau, ji vėl prisiglaudė prie vaikino ir atsiduso.
- Jie nori filmuoti kažkokį realybės šou čia. Uždaryti žmones su gyvūnais kartu į narvą ir sugalvoti kažkokias užduotis. Pasakiau, kad tai visiška nesąmonė, o man liepė net negrįžti be tavo leidimo. Tad dabar ir galvoju, gal užsisėdėjau vienoje vietoje ir galbūt pats laikas pakeisti darbą? Juk čia pilna kanalų, o su mano ilgamete patirtimi, manau, nebus problemų susirasti kažką naujo,- dabar kartu su Kevin, Sarah prisėdo ant sofos ir žiūrėjo į jį,- ir žinau, kad paskui pasirodys dar darbuotojų iš kanalų, kurie bandys priversti tave sutikti su tokiu kvailu pasiūlymų. Bet man gaila gyvūnų, kurie dalyvaus čia ir jiems nebus sudarytos pačios geriausios sąlygos. Net neįsivaizduoju, apie kokias užduotis jie visi šneka,- atvirai pripažino Sarah, ta mintis atrodė vis labiau ir labiau absurdiška, - bet nenorėjau nieko priimti nepasitarusi su tavimi,- jie tikrai buvo kaip viena šeima, todėl Sarah svarbi buvo ir Kevin nuomonė. Ypač, kai jie tikrai pasišneka apie viską. Na, galbūt aplinkiniai spaudžia greičiau susituokti, nes susižadėję gyvena jau keturis metus, bet jiems gerai ir taip, aplinkinių nuomonė porelei nėra svarbi.
Atgal į viršų Go down
Svečias
~~♣~~
Svečias
Anonymous
takas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: takas   takas EmptyPir. 04 22, 2019 8:20 pm

Su Sarah iš lėto žingsniuodamas kabineto link, Kevin vis dairėsi, apžiūrinėjo gyvūnus, įsitikino, kad jie visi saugiai užrakinti, kad nešokinėja ant žmonių, ar, dar baisiau, idiotai žmonės nelipa pas juos į gardus asmenukių darytis, atsakinėjo į praeivių klausimus, o galiausiai vienu momentu pastebėjo tamsią figūrą minioje, kurios žvilgsnį sugavo, rodos, tik sekundei, tačiau to puikiausiai užteko. Nemenkas svoris, kuris kartas nuo karto užguldavo širdį dėl Nick, vėl nusirito, ir Kevin nežymiai nusišypsojo. Bent jau jis vis dar gyvas ir sveikas. Ir dar patikrina, kaip broliai laikosi. Dabar kokią savaitę Jonas vėl bus ramus, tačiau praėjus kelioms dienoms baimė dėl brolio vėl pamažu sugrįš, o ją pašalinti galės, žinoma, tik dar vienas panašaus pobūdžio Nick šmėkštelėjimas kažkur tolumoje. Iš vienos pusės, tai atrodė kvaila. Juk jie broliai. Turėtų pagaliau jaunėlį sučiupti, parvežti namo ir deramai juo pasirūpinti, bet iš kitos... jis jau suaugęs, todėl elgiasi, kaip išmano. Nei Kevin, nei Joe, nei Frankie neturėjo teisės kištis.
Vadinasi, kol kas Kevin tik giliai atsiduso ir nukreipė dėmesį į savo sužadėtinę, kuri skundėsi dėl savo studijos naujų planų laidai. Jonas, netyčia neišgirdęs pirmos pasakojimo dalies, bent jau antrąją tikrai išklausė ir, susimąstęs prisėdo ant kėdės priešais Sarah.
- Aš suprantu, kad laida kvaila, bet gal tiek ir tereikia? Jie čia susirinks, pradės kažką dėlioti, pamatys, kad gyvūnai nėra tokie paklusnūs jų nurodymams, kaip darbuotojai, ir patys apsigalvos? Nes, na, jeigu pasiūlytų kokius raminančius gyvūnams pradėti leisti, kad tik jie gerai kadruose atrodytų, tai visus iškart išspirčiau lauk. O tada jie neturės laidos ir privalės galvoti kažką naują, bet tu išsaugosi savo darbo vietą, - pasiūlė ganėtinai paprastą problemos sprendimą Kevin. Jis kažkaip niekad giliai nesikapstydavo. Jį pokyčiai neretai gąsdindavo, ir vaikinas mėgdavo sakyti, kad "viskas gerai taip, kaip yra". Lygiai taip pat ir dabar buvo lengviau pasiūlyti Sarai sprendimą, kurio dėka mergina nekeistų darbo, negu stačia galva pasitikti problemas, kurios ateitų su Saros naujo darbo paeiškomis, įsitvirtinimu ten ir netgi pajamomis, nes, na... šioje šeimoje Sarah buvo galva. Jos alga parūpindavo maistą ant stalo ir sumokėdavo mokesčius, kol, tuo tarpu, tai, ką uždirbdavo Kevin, porelė stengdavosi atsidėti į šalį kokioms atostogoms ar nenumatytiems reikalams. Jeigu Saros algos staiga nebeliktų, juos gali ištikti rimtos financinės problemos. Ypač jeigu prie judviejų prisidėtų dar trečias pypliukas, dėl kurio porelė jau gerus metus vargsta. Apie vaikus jie pirmą kartą pagalvojo gal prieš trejus metus, neilgai trukus po to, kai susižadėjo, tačiau iš pradžių dar delsė, nes norėjo susitvarkyti gyvenimą. Tik gerokai vėliau suvokė, kad tos
tobulos akimirkos šeimai kurti nebus, jie tiesiog nutarė imtis veiksmų ir nebešvaistyti laiko. Ir jiems net netoptelėjo, kad gali šitaip nesisekti.  Tačiau Kevin neprarado vilties - visada išsišiepęs laukdavo Saros išeinant iš vonios kambario, tikėdamasis gerų naujienų. Na... galbūt vieną dieną jų ir sulauks.
- Bet... ammm... - suvokęs, jog gal elgiasi kiek savanaudiškai, sumykė Kevin, - jeigu jauti, kad tau metas pakeist aplinką, tai... aš neprieštarausiu, - vyptelėjo vaikinas, suimdamas Saros rankas ir švelniai kilstelėdamas jas arčiau savo veido. Tarsi visiškai prasmegęs kažkur savose mintyse, Kevin meiliai išbučiavo jos pirštų galiukus, tik po kurio laiko pagaliau atkreipdamas dėmesį į merginą.
- Beje, ar aš gerai užsirašiau, mes šiandien pas
gydytoją einam? - dar pasitikslino Kevin, iškart palinkdamas per stalą, siekdamas užrašų knygutės, kurioje daugiausia būdavo prikeverziota įvairių linksmų paveikslėlių, bet kas kelintame puslapyje dar galėdavai atrasti svarbius užrašus. Tokius kaip priminimas apie porelės vizitą pas gydytoją. Juk jau prabėgo metai - buvo nebloga idėja pasitikrinti, ar jiedu bent jau vaisingi. - Gerai... greitai pasitikrinsim, jis pasakys, kad mum reikia tiesiog bandyt toliau, ir ramu, - toliau sau tarškėjo Kevin, žvelgdamas į Sarah ir jau linkdamas artyn švelniam bučinukui. - O dėl tos laidos... tikrai - kad ir ką nuspręsi, aš tave palaikysiu. Tam čia ir esu, - sukikeno jis. - Na, ir dar kad tigrus prižiūrėčiau. Jo. Kažkaip nelabai kas nori juos dresuoti, tai nežinau... - vyptelėjo vaikinas ir trūktelėjo pečiais.
Atgal į viršų Go down
Svečias
~~♣~~
Svečias
Anonymous
takas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: takas   takas EmptyPen. 05 10, 2019 8:15 pm

Viską papasakojus Kevin, pasidarė šiek tiek geriau. Sarah tik atsiduso ir sudribo ant sofos, o paskui pažvelgė į vyrą, kuris pateikė tikrai logišką pasiūlymą, bet ar jai reikėjo patarimo ar palaikymo? Šiek tiek apie viską pagalvojusi, ji tik palinksėjo.
- Gal ir gerai sakai. Pamatys, kad čia nebus taip įdomu, kaip jie įsivaizduoja, susipakuos ir išvažiuos. Taip, gal taip ir bus. O jeigu koks tigras kažką sudraskys, tai patys bus kalti,- nusišypsojo Sarah suprasdama, kad jeigu toks dalykas įvyktų, tai būtų gaila tikro, kurį tikriausiai reiktų užmigdyti, nes visi žmonės rėktų, kaip jis kelią pavojų, nors pats žmogus ir buvo kaltas. Dažniausiai taip ir nutinka. Vis dėlto, Kevin vis tiek pasakė, kad palaikys merginą, kad ir ką ji nuspręs.
- Ačiū,- pakštelėjusi jam į lūpas, šyptelėjo ji,- net nežinau, gal pati norėčiau pokyčių. Bet dabar išeiti irgi rizikinga, jeigu pastočiau, paskui darbą susirasti bus dar sunkiau,- pripažino ji žinodama, kokia sunki moterų situacija yra šioje šalyje, - aš dar apgalvosiu viską. Bet viršininkui parašysiu, kad zoo sodas leido filmuotis. Jis garantuotai nežinojo, kad mano vyras yra direktorius,- išsišiepusi, Sarah išsitraukė telefoną iš rankinės, greitai parašė žinutę ir kad turi susitarti paskutines detales, o po to apsilankymą pas gydytoją, todėl į studiją šiandien tikrai nebegrįš. Ir taip, Kevin pačiu laiku, vos tik žinutė buvo išsiųsta, pirminė, kad eis pas specialistą. Mergina atsiduso ir linktelėjo.
- Brangusis, aš tikiuosi, kad taip ir pasakys. Kad lieps toliau bandyti ir mums viskas pavyks,- suėmusi jo ranką, kelias akimirkas jie žiūrėjo vienas į kitą, o paskui nusišypsojo, - taip, žinoma, tigrai,- išsišiepė mergina, - nes žmonės jų bijo. O tu juos myli. Viskas labai paaiškinama,- palinksėjo galva, lyg būtų didžiausia planetos žiniuonė,- gal norėsi pietų? Galime kur nors mieste pavalgyti prieš vizitą pas gydytoją? - šyptelėjo mergina, o Kevin vėl pasiūlius vakarienę su tigrais, Sarah pasakė aiškų "ne".
Porelė kelias valandas taip ir praleido: vaikščiojo po zoo sodą, Sarah buvo nuėjusi pamaitinti pingvinų, visi vaikai žiūrėjo į ją ir pavydėjo, o paskui jie nuvažiavo į miestą pavalgyti. Pietūs buvo skanūs ir greiti, o 4 valandą mergina su Kevin sėdėjo prie gydytojo kabineto ir laukė savo eilės. Pirmiausia jie nuėjo pasikalbėti, papasakojo savo situaciją ir tai, kad ilgai bando, bet nieko nesigauna. Žinoma, gydytojas pasiūlė pasidaryti tyrimus, jie ilgai neužtruks. Tad po geros valandos, jie išėjo iš klinikos jau viską atlikę, reikėjo laukti rezultatų, kurie bus kitos savaitės pradžioje.
- Viskas bus gerai,- šyptelėjo mergina sėsdamasi už vairo, mat jos darbas buvo toliau ir ji važinėjo su automobiliu,- o kad viskas gerai, sužinosim neužilgo,- atsiduso ji, o prieš užvesdama mašinos variklį, ji gavo žinutę nuo Annalisos. Ji buvo Kevin brolio Joe draugė. Merginos sutaria tikrai neblogai, mėgsta susitikti ir pasišnekėti apie savo antrąsias puses. Sarah šiek tiek keista, kad Joe su Anna yra atviruose santykiuose, nes pavyzdžiui ji niekada nenorėtų dalintis Kevin nei su viena mergina ar vaikinu, bet tai tikrai nėra didelė problema ir ji gerbia poros sprendimą. Vis dėlto, žinutė nebuvo linksmas pakvietimas susitikti ar koks juokelis, kurį pasakė Joe.
- Frankie,- tai buvo jauniausias iš keturių brolių, - jį kažkas pagrobė! - susirūpinusi pasakė Sarah, o Kevin jau iš karto traukė savo telefoną ir rinko brolio numerį, kad tai nebūtų dar vienas jo juokelis, mat Joe mėgdavo kartais labai rimtais dalykais pajuokauti. Ir žinoma, vos tik Jonas atsiliepė, kažkur pasigirdo juokas. Sarah tik lengviau atsiduso ir užvedusi automobilį, pradėjo važiuoti namo, o Kevin visą kelią kalbėjosi su broliu. Pasakė tai, kad matė kažkur Nick. Pokalbis šiek tiek nurimo, o kai jie atsidūrė namų kieme, visiškai pasibaigė. Sarah išlipusi iš mašinos paėjo kelis žingsnius, o paskui sustojo.
- Kevin... Ar vėl pamiršai užrakinti namų duris? - paklausė ji, nes pamatė, kad jos praviros. Kas čia nutiko?
Atgal į viršų Go down
Svečias
~~♣~~
Svečias
Anonymous
takas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: takas   takas EmptyPen. 05 17, 2019 4:12 pm

Sulaukęs patvirtinimo dėl vizito pas gydytoją, Kevin linktelėjo sau. Galbūt jis vaidino amžiną optimistą, kai Sarah matydavo, tačiau kažkur giliai širdyje tikrai nerimaudavo, kad, galbūt, su juo kokia problema nėra, ir todėl jiems nepavyksta pastoti. Kevin kartas nuo karto niūriai susimąstydavo, ar išvis galėtų sau atleisti, jeigu galiausiai sužinotų, jog dėl jo kaltės Sarah negalės tapti mama. Aišku, šiais laikais buvo ir kitokių būdų, tačiau jie kažkaip tomis temomis nediskutavo, Kevin net nežinojo, koks merginos požiūris į visa tai - gal ji griežtai norėjo tik savo biologinių vaikų, kas ten žino. Kevin vėlgi tik atsiduso, pakštelėjo sužadėtinei į lūpas ir pamažu sugrįžo į įprastą savo dieną. Jiedu kelias valandas praleido zoologijos sode, rūpindamiesi tai šiokiais, tai tokiais reikalais, kokie beiškildavo, na, o po to abu nupėdino iki jaukios kavinės užkąsti.
Į susitikimą su gydytoju jie atvyko pačiu laiku. Konsultacija prasidėjo beveik iškart, o ir vyrukas netempė gumos, iškart pradėjo klausinėti esminių klausimų. Kai jokia akivaizdi problema neišryškėjo, jis pasiūlė atlikti tyrimus, tiksliai ko porelė čia ir atvažiavo. Sarah buvo palydėta į ginekologo procedūrinį kabinetą, o Kevin buvo parodytas kelias iki atskiro mažo kambariuko, kuriame buvo tik minkštas fotelis ir spintelė su krūva žurnalų. Kevin vos nenusikvatojo pamatęs tuos Playboy žurnaliūkščius iš, rodos, praeito amžiaus, ir tiesiog išsitraukė telefoną, kaip protingas, modernus žmogus...
Kadangi buvo penktadienis, gydytojas perspėjo, jog tyrimų rezultatai bus tik kitą savaitę, todėl, kad ir kaip norėjosi anksčiau sužinoti, Kevin visgi tik klusniai linktelėjo, atsisveikino ir su Sarah išėjo iš ligoninės. Jie sulipo į mašiną, pasiruošė kelionei namo, ir kaip tik tuomet mergina sulaukė gąsdinančios žinutės. Aišku, Kevin puolė skambinti broliui, o kai šis atsiliepęs tik nusikvatojo į ragelį, Jonas ne juokais supyko:
- Joe, po galais, turi liautis taip elgęsis. O jeigu Frankie iš tikrųjų kažkas nutiks, o aš jau nebetikėsiu tavo pranešimais, nes dabar tik švaistai mano laiką vis meluodamas? - griežtai pareiškė jis, kas, tiesą sakant, buvo labai neįprasta Kevinui, todėl šįkart net Joe sukluso ir, išmuštas iš vėžių, tyliai atsiprašė. Visgi jis nepažadėjo to daugiau nebedaryti, tad klausimas, kas iš viso šito išeis. Kevin ilgai neužsiplepėjo, po kelių minučių baigė pokalbį ir, įmetęs telefoną atgal į kišenę, pakėlė akis į kelią priešais.
Sarai atkreipus dėmesį į jų namų duris, Kevin taip pat pastebėjo, jog šios praviros ir kaip reikiant sunerimo. Jis tuoj pat stumtelėjo Sarah iš kelio, paslėpė sau už nugaros, ir pats pamažu pradėjo sėlinti vidun, pakeliui pagriebdamas skėtį iš prieškambario. Kevin įslinko į svetainę, prisispaudė prie sienos ir pradėjo tipenti link miegamojo, kai šio durys staigiai atsilapojo ir į koridorių iššuoliavo Nick.
- Kad tave kur... - šūktelėjo Kevin, jau užsimodamas vožti, bet susilaikydamas. Nick net nežvilgtelėjo į brolį. Lyg koks vaiduoklis prasklendė pro visą butą ir stabtelėjo tik prie durų, kai jam kelią užkirto Sarah. - Ką čia darai? Negali, kaip normalus žmogus, pasibelsti? Būtina įsilaužti? - papriekaištavo Kevin, artėdamas prie Nick, jau nuoširdžiai tikėdamas, kad pagaliau brolį pričiupo, ir dabar galės apipilti klausimais, bet kur tau. Tik Kevin žengus arčiau, Nick staigiai apsisuko ir įsibėgėjęs iššoko pro langą, kuris, pasirodo, buvo plačiai atidarytas, tik Kevin to nepastebėjo. Regis, Nick buvo ir pabėgimo planus susiruošęs.
- Dėl dievo meilės... - vėl pasiskundė Kevin, žiūrėdamas, kaip Nick per pievas lekia tolyn ir dingsta šešėliuose. - Ir ką... Ką jis galėjo paimti..? - susimąstė vaikinas, uždarydamas langą ir nupėdindamas į miegamąjį. Iškart pamatė, jog seifas atidarytas ir išraustas. Greitai suskaičiavęs likusius pinigus Kevin suprato, jog šiek tiek trūksta, tad tik atsiduso. - Negi negali tiesiog paprašyti..? - suniurnėjo jis, nueidamas atgal pas Sarah, kuri kaip tik uždarė ir užrakino pagrindines duris. Pasirodo, jos nebuvo išlaužtos, tad, ko gero, Nick turėjo pasigaminęs jų namo raktą. O tai tikrai nereiškė nieko gero, nes dabar jis galės vaikštinėti čia kada tik panorėjęs. Gal jau seniausiai būtent tai ir daro, tik jie nieko nežino? Kevin nusipurtė ir nejaukiai suvirpėjo. Jautėsi tarsi būtų stebimas ir nesaugus savo paties namuose. - Pasiūlyčiau pakeisti spynas, bet, ko gero, mažai iš to naudos būtų... - pridūrė jis, klestelėdamas ant sofos ir pakviesdamas Sarah prisijungti.
- Bet, klausyk, širdele... Žinau, kad... nesinori net galvoti apie tokius variantus, bet... o jeigu... kas nors... būtų negerai... - sunkiai prabilo jis, vėl sugrįždamas prie rimtesnių temų, - ar mes... ar tu norėtum... įsivaikinti? Ar kokiu nors dirbtiniu būdu viską atlikti? Ar... nežinau, - murmtelėjo Kevin, bet merginai nespėjus prabilti, žybtelėjo jo telefonas. Nick atsiuntė jam žinutę, teparašydamas "atsiprašau". Kevin pavartė akis ir atsiduso:
- Kodėl visi mano broliai tokie idiotai? - jis papurtė galvą ir, užmigdęs telefoną, vėl nukreipė dėmesį į merginą.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
~~♣~~
takas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: takas   takas Empty

Atgal į viršų Go down
 

takas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Magnificent City!  :: Zoo Sodas-