rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 102 palata

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
I swear to you I won't stop until your legs are shaking and the neighbors know my name
avatar
Pranešimų skaičius : 1896
Likes : 45
Join date : 2013-03-26
Age : 21
Nationality : Dutch
Job : Stripper
RašytiTemos pavadinimas: 102 palata   Kv. 07 03, 2014 1:09 pm

.


 
What if we rewrite the stars? Say you were made to be mine Nothing could keep us apart You'd be the one I was meant to find
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Pranešimų skaičius : 1
Likes : 0
Join date : 2017-08-31
RašytiTemos pavadinimas: Re: 102 palata   Kv. 08 31, 2017 4:41 pm

Isabella rašo:
Spoiler:
 

Paramedikai visą kelią bandė tvarkytis su Bellos problemomis, net neatkreipdami dėmesio į tai, jog pats Moya, nepatogiai įsispraudęs greitosios kampe, skausmo pakirstas raukėsi, niekas jam nepasiūlė kokių vaistų ar bent kėdės prisėsti, bet, tiesą sakant, dėl to Miguel net ir galvos nesuko - juk visuomet svarbiausia buvo Bella, kad ir kas ką besakytų.
- Ar jums viskas gerai? - priversdamas Moya atitraukti svajingą žvilgsnį nuo merginos, pasiteiravo vienas iš paramedikų ir vaikinas skubiai linktelėjo. Tegul niekas nesutelkia dėmesio ties juo. Nėra kada. Jau kai Bella saugi ir sveika gulės savoje palatoje, tuomet kas nors galės pasirūpinti ir Miguel ranka. Daugmaž taip ir buvo. Iki kol Moya neįsitikino, kad iš operacinės merginą išvežė stabilios būklės, tol nė žodžiu neprasitarė apie savo skausmus. Bet po to jau kreipėsi į gydytoją, šis pasiuntė darytis rentgeno nuotraukos ir pakankamai greitai buvo išsiaiškinta, jog alkūnkaulis įskilęs. Kadangi trauma nebuvo tokia rimta, Miguel ranką tiesiog apvyniojo bintu, pasiūlė tablečių nuo skausmo ir galiausiai išvijo į koridorių. Nebuvo kada jiems terliotis, kai pro duris vis virto kitos kalinės iš to paties kalėjimo. Moya į jas net nežvilgčiojo - nosies tiesumu skriejo Bellos palatos link ir, kai galiausiai susivokė, jog pasimetė, stabtelėjo išsiklausinėti slaugytojų. Viena iš jų žinojo, kur Miguel bando patekti, todėl skubiai nurodė, kur eiti, ir vaikinas paklausęs jos nurodymų pagaliau įžengė pro reikiamas duris.
- Oi, atsiprašau, aš... galiu palaukti... - išvydęs gydytoją tuoj pat pradėjo niurnėti Miguel, tačiau, regis, jis čia buvo laukiamas, nes daktarė paprašė pasilikti.
- Kaip suprantu, jūs būsit Miguel Moya? - pasiteiravo ji. Miguel tik linktelėjo.
- Aš kalėjimo prižiūrėtojas, iš kurio čia pradėjo plūsti jums ligoniai, - šyptelėjo vaikinas, netgi nepatingėdamas sugraibyti bei parodyti savo kiek apsvilusiais kampais ir mažumėle apsilydžiusį, tačiau dar pakankamai gerą formą išlaikiusį pažymėjimą. Į šį gydytoją vos akį užmetė ir nežymiai linktelėjo. - Ji... mano kolegė. Mmm, kokia jos būklė? - kiek neramiai apsidairydamas pridūrė Moya, bet, regis, gydytoja nesuprato, kad jis meluoja. Viso labo tik nusišypsojo ir trumpai išdėstė visų pirma, kas buvo atlikta operacijos metu, o po to pridūrė, jog Bellos sveikata tikrai sparčiai gerėja, nepaisant patirtų traumų. - O kada ją... bus galima išsivežti? - dar pasiteiravo Miguel.
- Norėtume kelias dienas stebėti jos būklę, bet, jei pablogėjimų nebus matyti, po savaitės galbūt jau ir išrašysime, - pareiškė gydytoja, tačiau Moya tikrai nebuvo pasiryžęs laukti savaitę. Visų pirma, jis negalėjo rizikuoti - juk ilgai netrukus jau bus pranešta ir ligoninei kas Bella tokia: galbūt rytoj atėjęs Miguel ras jau merginą antrankiais pririštą prie lovos ir su sargybiniu prie durų. Na, nebent į tuos sargybinius pats Moya ir pasisiūlytų... Staiga toptelėjus tokiai idėjai Miguel nedelsdamas išlėkė pro duris ir visoje toje sumaištyje susirado pažįstamą veidą. Jo laimei, tai nebuvo Kevinas.
- Ei, jei kas klaus, pranešk, jog aš apsiimu Hadid stebėt, - tiek tepasakė jis, o kolega klusniai linktelėjo. Jeigu viskas tikrai pasiseks ir niekas kojos nepakiš, Miguel netrukdomas galės leisti laiką su Bella. Vaikinas neskubėdamas grįžo į palatą, gydytoja jau buvo išėjusi, tad Moya nedelsdamas klestelėjo ant kėdės šalia Bellos lovos ir sveikąja ranka sugniaužė merginos gležną delną.
- Kaip jautiesi? - tipinis, pakankamai neutralus, visiškai neįdomus klausimas, tačiau visgi Miguel atsakymas rūpėjo.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
 

102 palata

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Magnificent City!  :: Ligoninė-