rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Auditorija

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Life is a soup and I'm a fork
avatar
Pranešimų skaičius : 812
Likes : 106
Join date : 2013-04-18
Age : 28
Nationality : German
Job : Clairvoyant
RašytiTemos pavadinimas: Auditorija   Tr. 06 07, 2017 2:45 pm
Skin to skin Breathe me in
Feeling your kiss on me Lips are made of ecstasy I'll be yours for a thousand nights a thousand lights

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Life is a soup and I'm a fork
avatar
Pranešimų skaičius : 812
Likes : 106
Join date : 2013-04-18
Age : 28
Nationality : German
Job : Clairvoyant
RašytiTemos pavadinimas: Re: Auditorija   Tr. 06 07, 2017 4:58 pm

Bet koks kitas žmogus tokiomis sumomis pinigų tikrai būtų patenkintas, tačiau Diego brangus gyvenimo būdas neleido jam ilsėtis ir tinginiauti. Maža to, kad dabar dar daugiau laiko praleisdavo ligoninėje, dirbdamas besikeičiančias pamainas arba paras, šių metų pradžioje vyras dar apsiėmė ir širdies bei kraujagyslių ligas dėstyti įvairiems studentams. Kodėl staiga atsirado toks noras užsidirbti daugiau? Na, nes akimirksniu atsirado stulbinamai daugiau išlaidų nei jų buvo prieš tai. Kol po vienu stogu gyveno žmona, tol, dviese, buvo kiek lengviau - tikrai galėdavo leisti sau kaip reikiant papramogauti - tačiau po skyrybų, Feliciai su vaikais išvažiavus gyventi į Niujorką, Diego vis tiek dar turėjo mokėti alimentus, be to, dar ir patys vaikai buvo reiklūs, ypač kai vienas jų, nors jau ir studijavo ir bandė gyventi savą gyvenimą, vis tiek prašė tėvo pinigų. O kur dar tas faktas, kad vyrui reikėjo išlaikyti savo didelį, prabangų namą ir, na... netikėtai atsiradusį dar vieną žavų spinduliuką: Diego tikrai nebūtų net pagalvojęs, jog vieną dieną įsimylės vieną iš savo studenčių. Juk, visų pirma, tai net neetiška. Ir visiškai neprofesionalu. Tačiau mergina pirmoji pradėjo lipti ant kaklo, skyrybas dar sunkiai išgyvenantis Diego nerado valios ją atstumti ir, kas iš pradžių turėjo būti tik paprastas pasinaudojimas savęs negerbiančia mergina, vėliau pavirto netikėčiausia meile. O ji išties dar ir akla buvo: Debby neretai vis sunkdavo pinigus iš Diego sąskaitos, o pastarasis naiviai tikėdavo, jog mergina tiesiog mėgsta pasilepinti, nors visi aplink bandė Simeone atvesti į protą, įrodyti, kad jauna studentė trokšta tik Diego pinigų. O vyras jų ir negailėdavo: ne tik vis pirkdavo merginai brangias dovanas, bet dar netgi ir už jos mokslą sumokėdavo, leido gyventi jo viloje... Ir jeigu iš pradžių Diego kaip reikiant trukdė tas faktas, jog Debby vos keleriais metais vyresnė už jo paties dukrą bei sūnų, ilgai netrukus visos vyro moralės normos pamažu pradėjo byrėti. Ypač kai suvokė, jog tikrai nebegali merginai atsispirti.
Pagaliau pabaigęs savo paskaitą apie širdies elektrinę veiklą, Diego vėl nužvelgė studentų veidus. Kiti dėstytojai tikrai skųsdavosi, jog šiais laikais vaikų jau niekuo nesudominsi, tačiau Simeone su tokia problema dar nesusidūrė: po jo paskaitų studentai šypsodavosi, pažerdavo įdomių klausimų ir tokie pat entuziaztingi sugrįždavo kitą dieną. Galbūt jiems tiesiog patiko Diego dėstymo būdas, o gal jie jau žinojo, kad šneka su ne šiaip sau eiliniu kardiochirurgu, tačiau su nepriekaištingą reputaciją turinčiu ir visoje šalyje paminėtu, kaip vienu geriausiųjų, gydytoju (žinoma, Diego tuo didžiavosi).
- Gerai, šliaužkit namo, - žvilgtelėjęs į laikrodį žvaliai pareiškė Diego, - Eikit, paverkit virš vidaus ligų knygų, ar ką jūs ten darot, - per auditoriją nuvilnijo kuklus juokas. - Nepamirškit, kad rytoj rašote koliokviumą. Prašau nevėluoti, antraip nebeįleisiu. Ir paskui galėsit tartis su manim dėl atskiro laiko perlaikymui. Bet iškart perspėju - su manim sudėtinga tartis, - sutikęs kažkokios merginos žvilgsnį Diego specialiai jai mirktelėjo, privertė nurausti, o po to, kol studentai neskubėdami gužėjo laukan, vyras išjungė kompiuterį, jį įspraudė į savo portfelį, susirinko dar ir krūvą lapų, likusių išsibarsčiusių po paskaitos, ir, kai jau norėjo pėdinti durų link, išgirdo kažką į auditoriją įžengiant.
- Ne ne, aš patalpas užrakinsiu, jeigu jums kažkas čia vyks, pati dėstytoja galės atsirakinti ir įleisti... - iškart pradėjo aiškinti Diego, tik vėliau pakeldamas galvą ir sutikdamas Debby žvilgsnį. Akimirksniu vyro veidą nutvieskė šypsena ir jis drąsiai žengė arčiau, tuoj pat plačiais delnais sugriebdamas švelnius merginos skruostus bei palinkdamas bučiniui.Skin to skin Breathe me in
Feeling your kiss on me Lips are made of ecstasy I'll be yours for a thousand nights a thousand lights

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
I have to stop saying "How stupid can you be?" I think people are taking it as a challenge
avatar
Pranešimų skaičius : 2699
Likes : 41
Join date : 2013-03-23
Age : 36
Nationality : Albanian
Job : Director's assistant
RašytiTemos pavadinimas: Re: Auditorija   Tr. 06 07, 2017 7:33 pm

Šį kartą Debby stovėjo prie auditorijos ne dėl to, kad čia bus jos sekanti paskaita, o todėl, nes jai reikėjo pamatyti profesorių. Atsirėmusi į sieną, pasidėjusi savo rankinę ant žemės, mergina susirašinėjo žinutėmis su drauge. Prieš tris dienas jos turėjo susitikti, bet tada Ryan turėjo viską atšaukti, nes Diego turėjo laisvą vakarą ir jie nutarė, kad jį praleis kartu. Ir dabar mergina tarėsi, kada vėl galėtų su drauge susitikti. Ir nors žinutėse ji vaidino, kad labai nori su ja susitikti ir kad tikrai pasiplaus šiandien iš namų, iš tiesų ji galvojo, kad praleisti vakarą vyro glėbyje nebūtų taip ir blogai. Žinoma, pašokti ir pagerti klube jai taip pat patiktų, ypač kai tau beliko tik apsiginti magistrą ir tavo visi mokslai baigsis, bet iš dalies, jai tokios linksmybės pradėjo atsibosti. Ko per daug, tas nesveika. Debby pradėjus miegoti su profesoriumi tik dėl to, kad jis parašytų jai aukštą balą ir prileistų prie egzamino, mergina tikrai galvojo, kad jų santykiai taip ir nutrūks. Bet staiga jų susitikimai neapsieidavo tik seksu, prasidėjo pokalbiai ir mergina pastebėjo, kad jis tikrai yra šaunus ir ne toks durnas, kaip manė anksčiau. Ir tada ji įkrito į šokią tokią duobę, taip pradėdama susitikinėti su dėstytoju, kuris vos keliais metais jaunesnis už jos tėtį, o po to net ir apsigyveno su juo, didžiulėje viloje. Ir tada prasidėjo naudojimasis ir pinigų plovimas. Debby atsinaujino visą spintą, susimokėjo už mokslą, metė darbą kavinėje ir leisdavo pinigus vakarėliuose, baruose bei klubuose. Bent jau tokie buvo pirmi jų draugystės mėnesiai. Bet dabar buvo šiek tiek kitaip, tą pati mergina jautė. Ir nors norėjo parašyti draugėmis, kad šiandien ji tikrai bus laisva ir galės visą naktį nemiegoti ir leisti laiką su jomis, taip nieko ir neatsakė. Pirmiausia pažiūrės, ką turi sugalvojęs Diego. O tada bus galima atsakyti į žinutes. Ir kaip tik, vos tik Debby telefoną įsimetė į rankinę, atsidarė klasės durys ir studentai pasipylė į visas puses. Mergina žiūrėjo į naivias merginas ir kaip jos pradėjo kalbėti, koks žavus yra šitas profesorius. Ir pirmą kartą Debby apėmė pavydas. Taip ir norėjosi prieiti ir pasakyti, kad jis jos ir tegul net neketina prie Simeone lįsti, bet ji tik pasiėmė rankinę ir įsitikinusi, kad nieko nebeliko auditorijoje, įžengė pro duris.
- Neee, paskaitų man čia tikrai nebus,- pasakė mergina šyptelėdama ir užlipdama ant pakilos, taip nueidama prie Diego ir apsivydama rankomis aplink jį. Jie kaip ir nesitarė susitikti būtent dabar, bet Debby anksčiau pabaigė paskutinį seminarą, susirado, kurioje auditorijoje jis dėstys ir nusprendė palaukti. Pakštelėjusi vyrui į lūpas, mergina atsitraukė ir nužiūrėjusi stalą, kur beveik daiktų nebebuvo, vėl pažvelgė į vyrą,- važiuosi namo? Ar į ligoninę? - paklausė ji, taip atsitraukdama, padėdama rankinę ant žemės, o pati patogiai atsisėdama ant stalo,- o gal turi dar laiko? - mergina šyptelėjo, taip pradėdama atsisegti savo palaidinės sagas ir po truputi erzindama vyrą,- nes aš esu laisva... - pasakė ji taip galiausiai parodydama raudoną, nėriniais padabinta, liemenėlę, kuri labai žaviai jai tiko ir privertė vyrą suklusti.


Nei tuoi occhi c'è il cielo più grande che io abbia visto mai E le tue braccia una spazio perfetto in cui ci tornerei
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Life is a soup and I'm a fork
avatar
Pranešimų skaičius : 812
Likes : 106
Join date : 2013-04-18
Age : 28
Nationality : German
Job : Clairvoyant
RašytiTemos pavadinimas: Re: Auditorija   Pen. 06 09, 2017 1:49 pm

Kas be ko, tai buvo visiškai neetiška ir kategoriškai neprofesionalu... Tačiau Diego jau nebegalėjo nuo viso to pabėgti. Netikėtai jį sužavėjusi mergina greitai užkariavo širdį ir Simeone nebeturėjo kito pasirinkimo, kaip kad rizikuoti savo karjera ir reputacija. Tiesa, Diego tiek daug sau leidžia tik tuomet, kai dirba universitete, kai veda paskaitas studentams ir kai tėra tiesiog eilinis dėstytojas. Tačiau jeigu Simeone yra ligoninėje, jeigu į jį jau kreipiasi, kaip į daktarą, jeigu kūną dengia iškalbinga tamsiai žalia uniforma, visos simpatijos iškart skrenda pro langą - vyro veidas tampa šaltas, žvilgsnis surakintas: tais momentais jo numeris vienas būna nebe Debby, o reputacija. Simeone turbūt mieliau sugriautų savo asmeninį gyvenimą nei atimtų iš savęs tokį skambų titulą - juk dabar jis jau buvo pripažintas, kaip vienas geriausių chirurgų visoje valstybėje, todėl Diego pasišventė nieku gyvu viso šito sau nesugriauti. Bet, vėlgi, dabar vis buvo universiteto patalpose, visiškai tuščioje, erdvioje auditorijoje, o priešaky sustojusi stulbinamo grožio mergina jau gundė, iš lėto atsiseginėdama palaidinės sagas.
- Man šiandien naktinė pamaina, - visai nenoriai pranešė Diego, dar kartą prisiglausdamas prie Debby ir vėl ją pabučiuodamas. - Bet iki darbo pradžios dar kelios valandos, - išraiškingai suurzgė jis ir, vienu staigiu judesiu sugriebė merginos blauzdas, šias praskėtė, trūktelėjo į save ir luktelėjo, kol Debby iš lėto kojomis apsivys vyro juosmenį. - Vadinasi, abu kol kas laisvi...
tobula, - grėsmingai sušvokštė Diego, priglausdamas lūpas prie merginos kaklo. Simeone rankos nedelsdamos įsprūdo po siauru Debby sijonu - vyras jį kilstelėjo aukštyn, apnuogino šlaunis, o, vos pajuto, jog ilgas, grakščias kojas dengia pėdkelnės, negailėdamas šias stipriau sugriebė ir perplėšė. Vyras alkanais bučiniais nuliejo merginos kaklą, jis juto, kaip iš nekantrumo skubiai pulsuoja Debby kraujagyslės, galiausiai jis vėl įsisiurbė į šviesaplaukei į lūpas. Kažkuri Diego dalelė dar lyg ir perspėjo, jog nereiktų dabar pat šitaip įsijausti, ypač, kai dar ir auditorijos durys net nebuvo užrakintos, viso labo tik pridarytos, kad niekam tikę studentai nesmalsautų ir nesigrūstų vidun, tačiau sveikas protas čia jau nieko nebereiškė - geismo apakintas Simeone tik glamonėjo Debby kūną, vis glaudė ją prie savęs, iki kol pagaliau pirštai užčiuopė smulkų nėriniuotų merginos kelnaičių kraštą ir šį pradėjo tįsti žemyn. Po kelių sekundžių Diego jau pirštų galiukais prisilietė prie jos klitorio, tuo pačiu iškart pajausdamas, ir kokia sudrėkusi Debby buvo.
- Pasakyk man, ko nori, - sadistiškai sumurmėjo jis, iš lėto pradėdamas masažuoti jautriausią merginos kūno dalį, tačiau tikrai net nesistengdamas Debby pakankamai įaudrinti, tarsi tai darytų su tikslu šviesaplaukę dar paerzinti, išvesti iš proto, priversti pasiusti ir pačią imtis grėsmingų veiksmų.Skin to skin Breathe me in
Feeling your kiss on me Lips are made of ecstasy I'll be yours for a thousand nights a thousand lights

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
I have to stop saying "How stupid can you be?" I think people are taking it as a challenge
avatar
Pranešimų skaičius : 2699
Likes : 41
Join date : 2013-03-23
Age : 36
Nationality : Albanian
Job : Director's assistant
RašytiTemos pavadinimas: Re: Auditorija   Antr. 06 20, 2017 7:41 pm

Vienas klausimas, ar Diego šiandien dirbs ar ne, buvo atsakytas, vos tik Debby paklausė jo. Dabar aišku, ką ji galės atrašyti draugėmis, kad yra laisva ir gali varyti su jomis į klubą. Bet ji pati suabejojo, ar viso šito nori, ar ne geriau likti namie ir praleisti vakarą ten, taip nieko neveikiant ir žiūrint kokį filmą. Bet viena ji nenorėjo būti, tad galbūt drauges pasikviesti pas save? Juk Diego ar taip ar taip nebus, bus galima surengti kaip ir nakvynę pas ją, o juk namas pas merginą milžiniškas, tai galės po jį visą varinėti ir negalvoti, ką pasakys vyras. Tad dabar Debby jau planavo, kaip keis šiandienos planus ir kaip važiuos į parduotuvę pirkti alkoholio. Bet kol kas, tokias jos mintis išsklaidė priartėjęs vyras, taip prisiglausdamas merginą arčiau savęs. Debby nusišypsojo, apsivyniojo kojomis aplink jį ir pažvelgė į akis. Galbūt iš pradžių tikrai ji naudojosi Diego. Juk profesorius parašydavo gerus pažymius, jam po skyrybų buvo tikrai naudinga, sulaukti tokios gražios studentės dėmesio, bet galiausiai ji pastebėjo, kaip jo žvilgsnis tikrai užburia Debby. Ir tai vienas dalykas, kurio ji tikrai gali nevaidinti. Na, taip pat seksas buvo geras. Dėl šito taip pat nereikėjo jaudintis. Tad dabar, Ryan užsimerkė ir išrietė nugarą, taip mėgaudamasi kiekvienu Diego judesiu ir bandydama neparodyti, kiek iš tikro jo nori. Bet per tiek laiko jau buvo aišku, kiek jie vienas kitam patinka.
- Išdulkink mane,- sušnabždėjo Debby, taip pažvelgdama į vyrą visa apsvaigusi jau nuo esamos atmosferos dabar,- prašau, išdulkink mane,- jau pasakė šiek tiek garsiau, o Diego ranka jos kelnaitėse taip pat nieko gero nežadėjo,- prašau!! - užrėkė ji per visą auditoriją, mergina staigiai buvo paguldyta ant stalo, jos kelnaitės numestos ant žemės, o Diego toliau bučiavo jos lūpas, kaklą, krūtis, kol pagaliau į ją įėjo. Iš pradžių keli pirmi judesiai buvo lėti ir atsargūs, bet Debby tik labiau įsikibo į vyrą, taip vos ne prašydama, kad jis greičiau privestų ją prie orgazmo. Tad po to, tos kelios minutės sekso buvo itin smagios. Juk auditorija buvo neužrakinta, bet kas galėjo ateiti bet kurią akimirką, tai suteikė tokio smagaus nerimo ir adrenalino, o seksas taip pat buvo nepakartojamas. Žinoma, Diego baigė pirmas, tad merginai reikėjo dar pagalbos, kol pagaliau ir ji pajautė tą malonumą. Keletą akimirkų, girdėjosi tik jų sunkus kvėpavimas, o po to reikėjo pradėti judintis. Nušokusi nuo stalo, Debby nusitempė sijoną atgal į vietą, susiradusi savo kelnaites, jas apsimovė ir pradėjo segiotis palaidinės sagas į vietą.
- Tai grįši ryte? - paklausė mergina, taip atsisėsdama ant stalo ir nusimaudama tai, kas liko iš jos pėdkelnių. Gerai, kad rankinėje turėjo kitas, - gal nori dar nueiti pavalgyti prieš darbą?  - paklausė mergina, taip stebėdama profesorių ir savo vaikiną,- iš tikro, atėjau to ir paklausti, ar norėtum kur nors nueiti papietauti, bet išėjo viskas šiek tiek kitaip,- nusišypsojo mergina, priėjusi prie Diego, vėl įsisiurbė į jo lūpas, o po to atsitraukusi, pasiėmė rankinę,- einu iki tualeto, palauk manęs prie pagrindinių durų,- mirktelėjo mergina, taip nueidama. Puikiai žinojo, kad Simeone ją stebi, tad net atsisukti nereikėjo. Debby, kaip ir buvo sakiusi, nuėjo iki moterų tualeto ten susitvarkyti. Apsimovė naujas pėdkelnes, susitvarkė makiažą ir susivėlusius plaukus, o tada išėjusi iš tualeto, nuėjo prie įėjimo, kur jos ir laukė Diego. Aplink buvo kitų studentų, bet jai tai nerūpėjo, priėjo prie vyro, jam padavė ranką ir jie abu išėjo iš universiteto link automobilių aikštelės. Ten stovėjo tiek Debby, tiek Diego mašina, bet su abejomis jie nevažiuodavo, mergina atsisėsdavo pas vyrą, nuvažiuodavo pavalgyti, o prieš važiuojant jam į darbą, jis pamesdavo amerikietę iki universiteto, kur ji sėsdavo į savo gražią audi ir grįždavo namo. Dabar bus lygiai taip pat. Atsisėdusi šalia vyro, mergina išsitraukė telefoną ir prašė žinutę draugėms, kad šiandien pas ją tušti namai ir galbūt surengti kokį pasisėdėjimą pas ją, prie baseino, negu eiti kur nors į klubus. Jos iš karto sutiko, taip jau planuodamos, ką veiks. Debby išjungė pokalbį, tegul jos ten tariasi, dabar ji pažvelgė į vyrą ir šyptelėjo jam, taip uždėdama savo ranką jam ant šlaunies. Kaip visada, jie nuvažiavo pavalgyti į vieną iš kavinių, kurioje jie dažnai pietaudavo, kai dar niekas nežinojo apie jų draugystę. Dabar, kai viskas tapo vieša, jie galėjo valgyti bet kur, bet kažkodėl, į šitą kavinę jie vis sugrįždavo. Porelė atvažiavo čia, išlipo ir nuėjusi į vidų, atsisėdo prie vieno iš staliukų. Padavėja iš karto prilėkė prie jų, padavė meniu ir dingo.
- Kaip sekėsi šiandien? - paklausė mergina, taip atsiversdama karštus patiekalus ir žiūrinėdama, ką norėtų užsisakyti.


Nei tuoi occhi c'è il cielo più grande che io abbia visto mai E le tue braccia una spazio perfetto in cui ci tornerei
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Life is a soup and I'm a fork
avatar
Pranešimų skaičius : 812
Likes : 106
Join date : 2013-04-18
Age : 28
Nationality : German
Job : Clairvoyant
RašytiTemos pavadinimas: Re: Auditorija   Antr. 06 20, 2017 9:14 pm

Reikėjo pripažinti, kas labiausiai užvesdavo, tai Debby maldavimai. Vien jos tylaus kuždesio jau užteko, tai paskatino Diego pirštais sužaisti kiek tikslingiau, tačiau kai merginos balsas nuaidėjo per visą auditoriją, vyras pratrūko. Išraiškingai suurzgęs, grubiai prisitraukė Debby arčiau savęs, paskubomis greitai trūktelėjo savas kelnes žemyn ir, patogiau merginą priglaudęs prie stalo, galiausiai drąsiai įsiskverbė, priversdamas Debby išraiškingai suaimanuoti. Kadangi Diego be perstojo buvo apėmęs nerimas, jog bet kas gali bet kuriuo momentu įžengti pro duris ir viską pamatyti, vyras, savaime suprantama, stengėsi viską padaryti greitai. Jam tai menka problema, tačiau Debby visuomet užtrukdavo savo kelionėje ekstazės link, todėl lygiai taip pat ir šįkart, Diego vien įsiskverbimais neapsiribojo - nuolat stimuliavo ir merginos klitorį, iki kol galiausiai pirma pats pabaigė, o po to, vien rankų pagalba, prie orgazmo privedė ir Debby. Kol mergina iš lėto plyšo nuo stalo ir gaudė orą, Diego, kelias sekundes pastovėjo pasirėmęs į stalo kraštą, o tuomet suskubo tvarkytis (gerai, kad visuomet su savimi turėdavo servetėlių).
- Jeigu jau taip, tai tuomet tu dažniau ateik manęs pavalgyti pasikviesti, - linksmai pareiškė Diego, vėl grįždamas prie Debby ir stabtelėdamas priešais merginą. Kelias sekundes vyras stebeilijosi į jos akis, o tuomet kilstelėjo ranką ir pirštais perbraukė vešlius Debby plaukus. Ilgai netrukus jie visgi dar kartą pasibučiavo, o po to jau mergina išskubėjo iš auditorijos, palikdama Diego vieną pabaigti tvarkytis bei rinktis daiktus. Kai jau įsitikino, kad nieko svarbaus nepalieka, Simeone pagriebė savo portfelį ir nutipeno pagrindinių durų link. Reikėjo luktelėti, kol Debby pasirodys, tačiau mergina vos priėjusi iškart įsikibo į ranką ir, nepaisydama nei žvilgsnių, nei kalbų (ko visgi pats Diego dar pasibijodavo, nes vis dėlto už tokius dalykus žmones iš darbo išmeta, o Simeone mažiausiai reikėjo ligoninėje dar ir kokių nors atgarsių iš universiteto) ramiai nužingsniavo automobilio link. Jie kartu nuvažiavo iki jaukios kavinės ir įsitaisė prie savo pamėgto staliuko. Čia juos jau ir padavėjos pažinojo, tad nereikėjo ilgai laukti aptarnavimo - kone akimirksniu priėjo mergina su meniu, padėjo juos ant stalo ir vėl nukiurnėjo tolyn. Diego tyliai padėkodamas jai šyptelėjo, dar kartą vogčia žvilgtelėjo į Debby, o po to nudelbė žvilgsnį į daugybę patiekalų pavadinimų.
- Kaip visada, studentai įkyrėjo, - vyptelėjo Diego. - Prisiekiu, jie jau nebe savaitėmis, bet dienomis kvailėja. Jeigu mokslo metų pradžioj dar buvo pakenčiami, tai dabar jau tiesiog nusišneka, tarsi tikėdamiesi kokio nors dėmesio daugiau sulaukti, - pasiskundė vyras ir suraukė kaktą. - Ir iš kur tu tokia išskirtinė,
gera mokinė? - su savotiška pašaipėle pasiteiravo Diego, turėdamas galvoje, žinoma, judviejų santykius, nes jau ne paslaptis, kad didžiąją dalį savo gerų pažymių Debby išsireikalavo.
Toje kavinėje jie užtruko galbūt valandą. Gal kiek mažiau. Sočiai, skaniai pavalgė, pasišnekučiavo, o tuomet Diego meiliai su Debby atsisveikino, pavežėjo ją atgal iki universiteto, kad mergina galėtų namo grįžti su savu automobiliu, o pats nuvažiavo į ligoninę. Vyras nukulniavo į savąjį skyrių ir pirmiausia užsuko į rūbinę persirengti. Įsprūdo į tamsiai žalios spalvos pižamą ir, kai veidrodyje save nužiūrėjęs, įsitikino, jog atrodo nepriekaištingai, išėjo į koridorius ir pradėjo šnekučiuotis su kolegomis. Visgi ilgai tinginiauti jis negalėjo - jau buvo pakviestas į operacinę ir po Diego skalpeliu krito pirmasis šios dienos žmogus.
- Ei, o tu šiandien naktį dirbi? - pertraukos metu, kai valgykloje chirurgai susėdo užkąsti, pasiteiravo vienas iš kolegų. Diego tik linktelėjo ir pasistengė greičiau kąsnį sukramtyti, kadangi matė, jog prasidės pokalbis. - Žiūrėk, o gal galėtum su manim apsikeisti? Aš šiandien atidirbčiau naktį, o tu rytoj už mane dieną, gerai? - tiesiai šviesiai išrėžė vyrukas.
- Rytoj... šeštadienis, Gregai, jezau... - sunkiai atsiduso Diego, parodydamas, jog nenori su tokiu pasiūlymu sutikti, bet, regis, Gregas jau buvo visiškai desperatiškas, tad net neketino atlyžti.
- Būtent. Šeštadienis. Tikrai neturėsi paskaitų. Atidirbi dieną ir viskas, laisvas. O dar ir šiąnakt pamiegotum, pailsėtum, - toliau dėstė vyrukas, nežymiai šypsodamasis.
- O gal man netrukdo miego trūkumas? Gal aš norėjau rytdienos visiškai laisvos? Gal jau planų turiu? - kiek irzliai suniurnėjo Diego, priversdamas Gregą atsiložti kėdėje, tarsi Simeone būtų jį netyčia nutrenkęs kokia nors šalčio banga.
- Planų? Su ta dvidešimtmete, jo? Studente? - išraiškingai prašneko kolega ir, gyvatiškai vyptelėjęs, tik prikando lūpą. Tai visgi privertė Diego sunerimti. Kad universitete visi žino apie jo santykius, kažkodėl, vyro pernelyg nejaudino, tačiau ligoninė buvo visai kita kalba. Kas, jeigu žmonės jį pradės smerkti už tokius santykius?.. To Diego mažiausiai reikėjo...
- Gerai jau,
puta madre, - sušvokštė jis, piktai švystelėdamas duonos gabaliuką į lėkštę ir įsispoksodamas į savimi patenkintą Gregą. - Bet tu man lieki skolingas, aišku? - drąsiai pareiškė Diego, norėdamas parodyti, jog nesibaimina kolegos šantažo. Ir, regis, bent jau mažumėlę pavyko - akimirkai pašaipi šypsena nusiplovė nuo Grego veido.
Taigi, regis, šiandien tedirbu iki aštuonių ir galiu važiuoti namo beveik džiugiai pamanė Diego, po šiokios tokios vakarienės iškart nuskubėdamas į operacinę. Nors Simeone tikėjosi susitvarkyti greitai, šįkart kiek užtruko, mat, operacijos metu įvyko komplikacija. Buvo planuota darbus užbaigti būtent aštuntą, tačiau Diego su šiuo pacientu pražaidė beveik iki devintos, o po to, kol persirengė, kol parvažiavo namo, tai ir dešimt atėjo. Visgi kas Simeone nustebino, tai šviesos, žybsinčios pro visus jo vilos langus, grojanti garsi muzika ir pagal ją kambariuose linguojantys žmonių šešėliai.Skin to skin Breathe me in
Feeling your kiss on me Lips are made of ecstasy I'll be yours for a thousand nights a thousand lights

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Auditorija   

Atgal į viršų Go down
 

Auditorija

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Magnificent City!  :: Universitetas-